Podnikový informační systém RIS a TOP-RIS od společnosti Saul IS

PR článek | 05.05.2014 | Software | Žádné komentáře

Komplexní modulově řešený podnikový ekonomický informační systém RIS, tzv. Racionalizovaný informační systém, jako jeden z klíčových faktorů Vašeho byznysu pro plánování a řízení ekonomických procesů, zdrojů a služeb přímo ovlivňujících úspěšnost Vašeho podnikání. Je složen z několika modulů, jako např. Účetnictví, majetek, Sklady, Obchod, CRM, Insolvence, Servis, DMS a jiné.

TOP-RIS je manažerský informační systém, který zpracovává data ze systémů a přeměňuje je v cenné informace charakterizující ekonomiku a finanční zdraví Vaší firmy. Je určen především pro finanční a obchodní manažery, pracovníky controllingu či vedoucí účetní a umožňuje zpracovávat výstupy za informační oblast, za kterou odpovídají. Předností TOP-RIS je vysoká vypovídací schopnost, srozumitelnost informací, grafické vyjádření, modifikovatelné přehledy a statistiky, které často bývají zpracovávány ručním přepisováním, které způsobuje chyby a je pracné.

Společnosti všech velikostí dnes v podstatě nemají zásadní rozdíly ve způsobu přístupu k trhu. Globalizace otevírá nové příležitosti, ale zároveň nutí podniky k většímu tlaku na efektivitu a maximálnímu využívání svých zdrojů, k dokonalejší spolupráci se zákazníky, partnery a dodavateli, vyšší tlak na návratnost vložených investic. Rozhodujícím faktorem úspěšnosti v rámci takto dynamického tržního prostředí jsou lidé na všech pozicích podniku a jejich znalosti.

PŘÍNOSY

Ekonomický informační systém RIS a manažerský informační systém TOP-RIS:
·         usnadňují každý den práci s citlivými a zároveň klíčovými daty,
·         systémy, který roste s firmou,
·         eliminují rizika a jsou vždy aktuální,
·         zkracují celý rozhodovací proces, a tím pádem i
·         snižují celkové náklady a potvrzují konkurenceschopnost společnosti na trhu.

REFERENCE
·         Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra
·         Penzijní fond České pojišťovny
·         Global Payment Europe
·         JEDNOTA, spotřební družstvo
·         Italinox ČR
·         Státní tiskárna cenin
·         Baťa
·         A mnoho dalších…

Společnost Saul IS spol. s r. o. má 20 leté zkušenosti. Patří mezi přední hráče na trhu ERP. Má za sebou stovky úspěšných implementací. Více o nás na www.saul.cz

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět − = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz