Pracovní portál JenPráce.cz vám pomůže získat nové zaměstnance

redakce | 15.05.2014 | Aktuality, Internet a služby | Žádné komentáře

Trh s pracovními portály byl v Česku delší dobu do značné míry prakticky monopolně ovládán dvojicí portálů Jobs.cz a Práce.cz, které oba spadají pod společnost LMC. Ty sází díky svojí dominanci na poměrně vysoké ceny za zveřejnění inzerce, takže hledání nového zaměstnance se může prodražit. Naopak malé portály, které zde existují, obvykle nedokáží přivést dostatek relevantních uchazečů, zejména na specializované pozice.

Zajímavou alternativou může být nový pracovní portál JenPráce.cz, který jsme sami ozkoušeli v praxi. Ten se mimo jiné vyznačuje vysokou návštěvností, možností získat pracovní sílu pro vaši firmu prakticky ihned a hlavně tím, že veškerá inzerce je zde zdarma.

Za portálem stojí společnost Socialsites, která je známá především svými marketingovými a PR službami, úzce spojenými s využitím sociálních sítí. Právě silné propojení webu JenPráce.cz se sociálními sítěmi je velkým benefitem a celkový důraz je kladen na rychlé zprostředkování kontaktu inzerenta s uchazečem o zaměstnání. Portál je přehledný, profesionálně vytvořený a obsahuje veškerou potřebnou funkcionalitu, včetně pokročilého filtrování. Základní rozdělení je na práce a brigády, dále lze hledat podle lokality, podle oboru, vzdělání, podle typu smlouvy a úvazku a také podle výše platu. K dispozici jsou pracovní místa nejen v Česku, ale je zde i sekce práce v zahraničí.

Praktické zkušenosti s hledáním nových zaměstnanců

Sami jsme v rámci partnerské firmy nedávno řešili obsazení místa produktového manažera a využili jsme k tomu portály s možností bezplatné inzerce. A právě z portálu JenPráce.cz nám přišlo nejvíce nabídek, velká část byla vysoce relevantní a během již několika hodin jsme měli na výběr z několika vhodných kandidátů.

Vzhledem k tomu, že inzerce na pracovním portálu JenPráce.cz je bezplatná, určitě vám z vlastní zkušenosti doporučujeme jej při hledání nových zaměstnanců vyzkoušet. Lze předpokládat, že spolu s blížícími se letními měsíci poroste i zájem o brigády pro studenty, o možnost práce z domu a další typy pracovních činností. Také současné ekonomické oživení otevírá prostor novým pracovním příležitostem. A právě web JenPráce.cz má velmi dobré šance stát se stálicí na lokálním trhu pracovních portálů a být tak jednou z velmi životaschopných alternativ v úvodu zmíněných dominantních portálů. A také být pro zadávání inzerce dobrou volbou zejména pro menší firmy, pro které mohou být několikatisícové výdaje za zveřejnění inzerátu problémem.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− tři = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz