Vyzkoušejte hosting na dedikovaných serverech SuperMicro

Martin Noska | 06.05.2014 | Aktuality, Internet a služby | Žádné komentáře

S jarní zvýhodněnou nabídkou dedikovaných SuperMicro serverů přichází začátkem května datacentrum Coolhousing. Servery SuperMicro patří v ČR k uživatelsky nejoblíbenějším a cenově nejpřijatelnějším zařízením pro střední a malé subjekty.

Nový nejvýkonnější model
Úplnou novinkou je nejvyšší model SuperMicro serveru založený na šestijádrovém procesoru Intel Xeon E5-2620 disponující 15 MB vyrovnávací paměti a technologií HyperThreading umožňující práci až s dvanácti vlákny. Server je vybaven 32 GB ECC Reg. RAM.

Zlevnění u uživatelsky nejoblíbenějšího SuperMicra
Mezi uživateli velmi oblíbený střední model s procesorem Intel Xeon E3-1220V3 Coolhousing zlevňuje a posouvá ho na první (nejlevnější) pozici v nabídce. Je vybaven 16 GB ECC RAM.

Vyšší výkon a větší kapacitu paměti za minimální cenovou přirážku pak nabízí server disponující procesorem Intel Xeon E3-1240V a 32 GB ECC RAM.

Sleva 28 % u všech SuperMicro serverů
V rámci květnové nabídky Coolhousing zvýhodnil smlouvu na dvouleté období. Při objednání dedikovaných serverů SuperMicro na dva roky obdrží zákazník slevu 28 % (oproti původním 21 %).

Dedikovane-servery-SuperMicro
Více informací na http://www.coolhousing.net/server-supermicro-pronajem.html.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


tři + šest =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz