Google Glass dostanou větší kapacitu RAM

Albert Ryba | 25.06.2014 | Aktuality, Hardware, Mobilita | Žádné komentáře

Společnost Google se rozhodla u svých „chytrých brýlí“ Google Glass zvětšit kapacitu RAM ze současných 1 GB na 2 GB. Změna se bude týkat modelů, které se dostanou v dohledné době na trh. Jedná se údajně o reakci na zpětnou vazbu od prvních uživatelů.

Kromě toho Google plánuje v brýlích zlepšit řadu drobností, k nimž se také první uživatelé vyjádřili. Asi nejvýznamnější z těchto zlepšení má být vyšší kapacita baterie, která by měla poskytnout o 15 % delší výdrž na jedno nabití. Nicméně právě uživatelé, začlenění do programu Glass Explorer Program, nesou změnu s nelibostí, protože těm již zůstane původní verze zařízení.

Analytici si od Google Glass slibují posílení nové éry computingu, jež je spojená s tzv. „wearables“ zařízeními a hovoří i o výrazném vliv na byznys, protože chytré přístroje nošené přímo na těle by se mohly stát dobrým pomocníkem zaměstnanců v řadě odvětví.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ devět = osmnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz