Hledáte zaměstnání nebo zaměstnance? Vyzkoušejte Prácička.cz

redakce | 27.06.2014 | Aktuality | Žádné komentáře

Prakticky každá firma se dostane do situace, kdy potřebuje hledat nové zaměstnance. Stejně tak téměř každý jednotlivec alespoň několikrát v životě hledá novou práci. Nenávratně pryč je doba, kdy se o zprostředkování pracovních příležitostí staraly hlavně úřady práce, které evidovaly volná pracovní místa a bez internetu si takové hledání dnes už nelze prakticky ani představit.

Zajímavé možnosti ve zmíněné oblasti nabízí nově spuštěný pracovní server Prácička.cz, který chce zaujmout zejména novými funkcemi, které pomohou uchazečům o zaměstnání i zaměstnancům lépe najít to, co potřebují. A to rychle, levně a bez zbytečných komplikací.

Nový pracovní server Prácička.cz již nyní nabízí desítky tisíc pracovních pozic a brigád a v následujících měsících by se zde měla nabídka práce ještě rozšiřovat. Web je koncipovaný profesionálně a moderně, nabízí široké možnosti vyhledávání a uchazeči o práci ocení například poradnu, kde mohou získat tipy na to, jak si snáze najít práci, jak ukončit stávající pracovní poměr, jaké jsou druhy pracovních poměrů a nebo jak se připravit na klasický pohovor nebo na náročné assessment centrum.

Zcela unikátní funkcí portálu Prácička.cz je sekce nabídek práce Exklusiv kde mají uchazeči (za mírný poplatek, obvykle v řádu několika korun) garantováno, že si zaměstnavatel jejich životopis opravdu přečte. Pro zaměstnavatele je to pak signálem, že zájemce o nabídku skutečně stojí a tím dochází k eliminaci nechvalně známého jevu plných e-mailových schránek s nerelevantními životopisy, což přinese úsporu času, sil a peněz oběma stranám.

Co se týká vystavení inzerátu, to je ve formě „standard“ zdarma pro obě strany, jak pro zadavatele, tak i pro uchazeče. Exkluzivní nabídka je pak pro firmy (koncové zaměstnavatele) zpoplatněna symbolickou částkou 95 Kč na týden a zvýraznění inzerátu je pak za pouhých 9 Kč. Jak můžete vidět, jde o zlomkové ceny ve srovnání s některými jinými pracovními portály, které právě generují obrovské množství zmíněných nerelevantních životopisů. Uchazeč o zaměstnání si také může po registraci vytvořit na pracovním portálu svůj profil, do nějž umístí svůj životopis a k němuž pak budou registrované firmy moci přistupovat.

Samozřejmě zajímavých vlastností má pracovní server Prácička.cz ještě více – ať již patříte mezi ty, kdo práci momentálně hledají a nebo poptáváte nové zaměstnance, a nebo třeba ani jedno z toho a jen víte, že vás podobný proces čeká v budoucnu – můžeme vám jen doporučit se na zmíněný portál podívat, abyste sami zjistili, jaké jsou jeho možnosti a výhody.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest − = nula

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz