Unikátní služba zpřístupňuje záznamy českých a slovenských odborných konferencí

Albert Ryba | 24.06.2014 | Aktuality, Internet a služby | Žádné komentáře

Odborné konference a přednášky jsou jedním ze způsobů, kterým si specialisté a manažeři udržují přehled o dění ve svém oboru. Nicméně často bývá problém vyvážit účast na nich s běžnou každodenní prací, nehledě na to, že i cesty za konferencemi, semináři a workshopy nejsou zadarmo. Unikátní službu proto nabízí webový portál MotivP.com, který provozuje brněnská agentura Motiv P s.r.o., jehož cílem je zdarma zveřejňovat záznamy odborných konferencí.

Konference jsou na webu MotivP tříděny podle abecedy, jednotlivé přednášky jsou dostupné odděleně, takže se v nich dá snadno orientovat a jsou doplněny informačními texty. Jak již bylo řečeno, jsou navíc dostupné zdarma po přihlášení. Případně lze filtrovat i podle seznamu řečníků a organizátorů a také podle jazyka obsahu. Naleznete tu i seznam chystaných konferencí, které budou natočeny a přidány.

Kromě záznamů odborných konferencí, kurzů a tzv. business brunch na MotivP nalezneme i vzdělávací videa a virtuální kurzy, jež jsou dostupné za poplatek. Nicméně vzhledem k tomu, že částky jsou poměrně přijatelné, ve výsledku jde o výraznou úsporu jak časovou, tak i finanční.

V současnosti na portálu MotivP najdete již 1400 videí a 1100 řečníků a jejich počet se rychle rozrůstá. Zástupci agentury MotivP aktivně jezdí po českých a slovenských konferencích, které natáčí a zveřejňují. Vzniká tak unikátní soubor multimediálně prezentovaného know-how z nejrůznějších oborů, který může být studnicí vědomostí jak pro zájemce o určitou tématiku či studenty, tak i pro dlouholeté profesionály.

Díky možnosti pustit si videa kdykoliv je získávání poznatků z konferencí flexibilní a časově vstřícné i vůči vysoce vytíženým zaměstnancům.

Doporučujeme proto, aby tento projekt neunikl vaší pozornosti, protože znalosti a zkušenosti načerpané z přednášek se mohou pro vaše podnikání stát konkureční výhodou a posunou tak váš byznys opět o krok dále.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− pět = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz