IDC Cloud Computing Conference 2014

Albert Ryba | 29.07.2014 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Cloud je jako umění. Ačkoli to často nevnímáme, obklopuje nás doslova na každém kroku. Ale stejně jako z některých umělců, stylů nebo slohů i z cloudu můžete mít smíšené pocity. A můžete se divit občas nekritickému nadšení z něj. Cloud však, podobně jako umění, nabízí něco pro každého a nejspíš se nakonec stane běžnou součástí i vašeho každodenního života.

V této souvislosti pořádá agentura IDC 11. září v Praze další ročník Cloud Computing Conference s podtitulem „Cloud: Moderní umění v praxi“. Ten má účastníkům nabídnout cenné zkušenosti a rady, jak cloud využít k maximalizaci úspěchu firmy.

V prostředí Veletržního paláce Národní galerie vystoupí mezi jinými Luděk Tichý z Národní technické knihovny nebo Jan Hlaváč z Business Software Alliance (známý zejména intenzivním rozesíláním tiskových zpráv o počítačovém pirátství). Mezi hlavní témata konference budou patřit:

- Soukromé, veřejné, hybridní a mikro cloudové modely.
- Cloud a bezpečnost: mýty versus skutečnost.
- Případové studie významných uživatelů cloudu.
- Další fáze vývoje cloudu: průmyslová platforma jako služba … a mnoho dalších.

Podrobný program, profily řečníků i prezentace najdete na webových stránkách IDC.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm − jedna =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz