Jak řídit zapojení zaměstnanců za využití modelu Respect?

Albert Ryba | 15.07.2014 | Aktuality, Ostatní | Žádné komentáře

Pro většinu firem je klíčové, aby její zaměstnanci byli plně angažování a zapojeni do svých pracovních činností. Výsledkem je pak vyšší produktivita a efektivita a tím pádem i rostoucí zisky firmy.

Jak toho co nejefektivněji docílit se dozvíte z nového virtuálního kurzu o zapojení zaměstnanců, který vede uznávaný americký autor Paul Marciano, jenž se proslavil například knihou o motivaci zaměstnanců s názvem Cukr a bič nefungují.

Virtuální kurz je dostupný z webu agentury MotivP a je k dispozici jak v originální anglické verzi, tak i v českém jazyce. Jeho shlédnutím se vám otevřou obzory v oblasti označované jako engagament a budete schopni své zaměstnance lépe řídit a motivovat k jejich pracovním činnostem.

Stručně z obsahu kurzu:
Zapojení neboli angažovanost je nezanedbatelným rysem efektivity na každé pracovní pozici. V kurzu jsou rozebírány problémy angažovanosti od momentu, kdy zaměstnanec poprvé vstupuje na nové pracoviště. Noví zaměstnanci jsou připravení se zapojit a firmy, respektive zodpovědní manažeři, je potřebují udržet v tomto stavu.

V kurzu bude představeno měřítko angažovanosti, abyste lépe pochopili své zaměstnance. Angažovanost má několik stádií od „aktivně neangažovaného“ po „aktivně angažovaného“. Také je zde vysvětleno, co způsobuje neangažovanost. To je úzce spojené s neefektivností tradičních odměňovacích programů. Smyslem je dosáhnout udržitelného rozvoje zapojení zaměstnanců s využitím modelu RESPECT, jehož propagátorem je právě Dr. Paul Marciano. Respekt je důležitý, protože poskytuje moc a hodnotu.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm + devět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz