Konference projektového řízení

Albert Ryba | 08.07.2014 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

V termínu 24. až 25. září 2014 se v Praze v andel’s hotelu uskuteční šestý ročník odborné Konference projektového řízení s podtitulem „Mezi řádky projektového managementu aneb neprávem opomíjené dovednosti projektového manažera“. Akce bude jako vždy zaměřena na osvědčené praktiky, praxi a zkušenosti v řízení projektů.

V letošním roce se konference konkrétně zaměří na „každodenní život“ projektového manažera – tedy co dělá, co by dělat měl a jak. Budou identifikovány činnosti méně rutinní, avšak neméně důležité. Na konferenci nahlédnete do oblasti Stakeholder management, Právní povědomí PM, „Image PM“, Leadership a další. Pomocí odborných přednášek, panelových diskusí, interaktivních workshopů a networkingu se konference pokusí najít odpověď na otázku, v čem tkví kouzlo schopného projektového manažera.

Organizátory jsou Symphera a Komora projektových manažerů a veškeré detailní informace o programu a registrační formulář najdete na webové adrese www.pmkonference.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− dva = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz