Nemáte čas na školení? Vyzkoušejte virtuální kurzy

redakce | 01.07.2014 | Aktuality | Žádné komentáře

Průběžné vzdělávání v oboru je základem úspěchu jak v osobní kariéře každého člověka, tak i pro jeho firmu. Neobejdou se bez něj jak řadoví zaměstnanci, tak ani vedoucí a top manažeři. Zvlášť u nich je přitom důraz na co nejlepší know how žádoucí.

Bohužel klasická školení jsou časově náročná a v běžném pracovním procesu na ně skoro nikdy není čas. Na kurzy na firemním intranetu je pak obvykle problém docílit toho, aby zaměstnanci kurzy prostudovali. Tradiční textový e-learning pak nebývá pro zaměstnance příliš motivující. Brněnská agentura MotivP.com proto přichází s nabídkou atraktivních virtuálních kurzů, které vás formou videa provedou konkrétní odbornou tématikou. Jedná se tak o nenásilný, levný a elegantní způsob jak se dozvědět nové informace a otevřít si nové obzory.

Virtuální kurzy na webu MotivP.com jsou určeny k individuálnímu vzdělávání zejména vedoucích pracovníků a můžete je absolvovat v pohodlí vaší kanceláře či z domova. Kurzem provádí zkušení lektoři v daných oblastech a výhodou je po zakoupení kurzu časově neomezený přístup a možnost jeho opakovaného pouštění po přihlášení na portál MotivP.

Cena za virtuální kurz je pouze 250 Kč bez DPH. O tom, že je o virtuální kurzy zájem, svědčí i fakt, že kurzy již zakoupilo a absolvovalo více než 10 000 zájemců a úspěšnost vstupů do kurzu je 98,8 %.

Mezi témata kurzů patří jak ekonomické otázky, tak i problematika z oblasti managementu, personalistiky, projektového řízení či seberozvoje. Kompletní seznam najdete na webu MotivP v sekci Virtuální kurzy. Prakticky každý pracovník na vyšší pozici s určitými rozhodovacími pravomocemi si z témat určitě vybere jak to, co jej osobně zajímá, tak i co mu pomůže v jeho každodenním pracovním životě.

Kromě popsaných virtuálních kurzů na webu MotivP najdete i další vzdělávací videa, orientovaná spíše na pochopení určitých principů a zásad v byznysu a v jednání s lidmi a v neposlední řadě také profesionálně zpracované záznamy řady odborných konferencí, které jsou po přihlášení dostupné zdarma. O nich jsme již blíže psali v článku Unikátní služba zpřístupňuje záznamy českých a slovenských odborných konferencí.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva − dva =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz