Virtuální kurzy Kaizen a Projektové řízení

redakce | 21.07.2014 | Aktuality | Žádné komentáře

Agentura MotivP nabízí na svém internetovém portálu dva zajímavé virtuální kurzy, které jsou určené prakticky každému, kdo se chce zdokonalit v uvedené oblasti. Nemusí se tedy jednat jen o manažery a vedoucí pracovníky. První z nich je na téma Kaizen, které je známé např. z oblasti řízení kvality a je zaměřen na to jak úspěšně zavádět změny. Druhý se pak detailněji věnuje projektovému řízení. Stručně vám nyní představíme obsahy obou kurzů:

Virtuální kurz Kaizen
Hromadí se vám problémy, které zdánlivě nemají řešení? Máte za sebou několikátou reorganizaci firmy a požadované výsledky stále v nedohlednu? Hledáte způsob, jak tento trend změnit? Prakticky každý prahne po změně, ať už se týká osobního či pracovního života. Ovšem téměř vždycky si najdeme nějaké „ale“, které nám slouží jako výmluva. Vymlouváme se na nadřízené, nedostatek času, odkládáme termín realizace. V důsledku toho nakonec končíme v mezních situacích, jsme nuceni přijímat radikální opatření. Ve virtuálním kurzu s názvem Kaizen si osvojíte praktický způsob, jak efektivně začít se změnou – prakticky v jakékoliv oblasti. Seznámíte se s návody a opatřeními, které vám umožní efektivní realizaci změn ve vašem osobním životě, ve firmě nebo v pracovním týmu.

Virtuální kurz Projektové řízení
V tomto druhém kurzu se seznámíte s nejdůležitějšími předpoklady pro úspěšné vedení a dokončování projektů. Zjistíte, jakou má projekt strukturu a fáze, poznáte Ishikawa diagram, Ganttův diagram. Pochopíte výhody a nevýhody projektového řízení, a jaké mohou být zdroje problémů. Zjistíte, že při správné metodice lze zkombinovat i obtížně kombinovatelné věci, což je znakem úspěšných projektů. Seznámíte se také s optimálním rozdělení rolí v týmu. Díky kurzu Projektové řízení získáte konkurenční výhodu, nebudete se projektů obávat a vaši nadřízení si budou vaší práce cenit.

O virtuálních kurzech
Virtuální kurzy na portálu MotivP patří k nejmodernější formě individuálního vzdělávání. Jsou profesionálně vytvořené, obsahují cenné know how a díky virtuálním kurzům se můžete školit v pohodlí kanceláře či domova. Každým kurzem vás provede jeden ze zkušených lektorů, který má hluboké znalosti v určité oblasti.

Zakoupením konkrétního virtuálního kurzu k němu získáte časově neomezený přístup. To znamená, že si jej budete moci kdykoliv opakovaně pouštět z libovolného počítače odkudkoliv.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm + osm =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz