Získejte zdarma flashku v soutěžích Coolhousingu

redakce | 30.07.2014 | Aktuality, Ostatní | Žádné komentáře

V rámci řady letních akcí spouští datové centrum Coolhousing sérii tipovacích soutěží o „Cool“ flash disk s kapacitou 8 GB. Uživatelé mohou vždy během 14 dní zkoušet své štěstí a tipovat odpovědi na soutěžní otázku, kterou Coolhousing po 14 dnech obmění.

Tipovací soutěž probíhá prostřednictvím aplikace na Facebooku, kterou Coolhousing vytvořil. Vyhrává ten tip, který se bude nejvíce blížit správné odpovědi. První kolo běží od 21. 7. do 4. 8. 2014, poté přijde nová otázka a soutěž bude pokračovat. „Cool“ flash disk tak získá několik soutěžících.

Datové centrum se navíc rozhodlo odměnit všechny účastníky soutěže slevovým kupónem ve výši 5 % na veškeré služby Coohousingu. Datové centrum navazuje letní tipovací soutěží na své předešlé akce v podobě zrušení úvazků a zlevnění všech služeb o 21 % a letního osvěžení v podobě radleru zdarma ke každé nové smlouvě. Vstup do soutěže najdete zde.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět − = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz