HR Konference 2014 – Odvážné HR

Albert Ryba | 04.08.2014 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Ve dnech 20. a 21. listopadu 2014 proběhne v Brně další ročník unikátní HR Konference s podtitulem Odvážné HR. Jedná se o největší konferenci pro personalisty v ČR.

Oblast HR (Human Resources) je důležitá prakticky pro každou úspěšnou firmu a nejde jen o nabírání nových zaměstnanců, ale zejména o řízení tzv. „lidského kapitálu“ v organizaci jako celku. Pokud HR ve firmě funguje, pak poskytuje manažerům efektivní nástroje, jak zvyšovat produktivitu práce a efektivitu a tím posouvá celou organizaci vpřed.

V době rostoucích konkurenčních tlaků musí být HR inovativní, flexibilní a stát se partnerem pro byznys. Toho nelze dosáhnout bez „odvahy“ – ale co si pod touto odvahou představit, jak má vypadat a jaké má hranice? Jakým způsobem si získat respekt? Je potřeba mít v HR větší kuráž? Právě takové otázky bude konference řešit. Bez odvahy lze jen těžko dosáhnout skutečných výsledků a to musí být někdy spojeno i s vystoupením za hranice běžného komfortu. Právě taková „hrdinství všedního dne“ ale mohou přinášet dlouhodobě svoje ovoce.

Na HR konferenci 2014 se s účastníky o svoje zkušenosti budou dělit nejen lidé působící přímo v HR, ale třeba i generální manažeři významných firem a specialisté z jiných oborů, kterým odvaha neschází. Vystoupí zde například zkušený lektor a kouč František Hroník, odborník na vzdělávání zaměstnanců David Koláček, personální ředitel Ladislav Koubek, HR expert Miroslav Masopust, marketingová a obchodní ředitelka společnosti Profesia Ivana Molnarová nebo třeba odborník na práci se seniory Jakub Žákovec.

Pořadatelem HR Konference je brněnská agentura MotivP a bližší informace o akci najdete na jejích webových stránkách. Navíc je možné se nyní s předstihem přihlásit v akci 1+1 a nebo s výraznou slevou pro jednotlivce. Detaily o minulém ročníku HR Konference s podtitulem Emoce! Motivace! Engagement! najdete zde. Za zmínku stojí i zajímavé a tématické večerní programy konferencí agentury MotivP, které navazují na celodenní odborné přednášky.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět + pět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz