RAD Studio XE7 World Tour

redakce | 26.08.2014 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Přijďte se podívat na technickou prezentaci o novinkách nástrojů RAD Studio, Delphi a C++Builder, která proběhne v pondělí 15.9.2014 od 9.30 hodin v sále Městské knihovny v Praze. Vstup je zdarma.

Během které Vám bude přestaveno např. rozšíření knihovny VCL, nový návrhový nástroj FireUI pro přizpůsobování návrhu uživatelského rozhraní mnoha prostředím, systémům a zařízením, propojování zařízení a aplikací pomocí Wi-Fi a Bluetooth, novinky v jazycích a RTL včetně nové a přelomové knihovny pro paralelní počítání v zařízeních s multijádrovými procesory, nové podnikové mobilní služby s bezpečným přístupem k podnikovým datům, zpřístupňování dat na rozsáhlé řadě koncových zařízení atd.

Akce je určena pro profesionální vývojáře, vedoucí projektových týmů, pracovníky ve vývoji softwaru či pro technické ředitele. Detailní informace a registrační formulář najdete na webu společnosti Embarcadero.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ čtyři = deset

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz