Skype vylepšuje běh na více přístrojích současně

Albert Ryba | 22.08.2014 | Aktuality, Software | Žádné komentáře

Multiplatformní komuminukační aplikace Skype nově zjednodušuje systém zasílání notifikací. Pokud budete přihlášeni na Skype na několika zařízeních zároveň (ať už se jedná o desktop, notebook, tablet či smartphone), Skype vám nyní zašle upozornění na novou zprávu pouze na to, které aktuálně používáte.

Doposud byly notifikace zasílány na všechna zařízení se shodným Skype účtem zároveň, ačkoli jste pracovali pouze s jedním z nich. Prakticky se tedy mohlo stát, že pípání a bzučení vašeho telefonu na stole upozorňovalo na příchozí zprávu na Skype chatu, který jste ovšem používali na počítači před sebou.

„Vyšli jsme vstříc právě těm uživatelů, kteří jsou zvyklí používat Skype na vícero platformách. Věříme, že od této chvíle pro ně bude komunikace na Skype ještě příjemnější a pohodlnější,“ říká Tomáš Vocetka, ředitel Skype Česká republika.

Zároveň se uživatelé Skype nemusí obávat, že by nějakou zprávu mohli propásnout – okamžitě po ukončení aktivního používání Skype na konkrétním zařízení se rozesílání notifikací automaticky opět obnoví na všechny platformy se shodným Skype účtem. Jakmile se uživatel rozhodne na zprávy odpovídat, zasílání notifikací se opět soustředí jen na právě používané zařízení. Upozornění na hovor zůstávají stále rozesílaná na všechna zařízení zároveň tak, aby si uživatel mohl zvolit, na kterém zařízení hovor vyřídí.

Samozřejmostí je synchronizace osobního nastavení účtu Skype a historie konverzací napříč všemi zařízeními.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− dva = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz