Vyzkoušejte školení prostřednictvím WebEx Training Center

Albert Ryba | 19.09.2014 | Aktuality | Žádné komentáře

Klasická školení v podobě tradičního e-learningu postupně upadají v zapomnění a jsou nahrazovány novými a modernějšími způsoby on-line výuky (typicky jde o tzv. webináře). Zejména pro firmy je důležité, aby dokázaly svoje zaměstnance školit s co nejlepším efektem s ohledem na co nejlepší cenu. Jedním z možných řešení je služba WebEx Training Center, kterou poskytuje telekomunikační společnost EMEA.

Řešení WebEx Training Center je koncipováno jako interaktivní vzdělávací prostředí, které má za cíl vytvářet on-line živá setkání, dynamická školení a webináře s důrazem na celkovou efektivitu a zapojení všech účastníků. Svým pojetím patří mezi špičku toho, co může současný trh nabídnout. Řešení je možné využít jak pro online školení zaměstnanců, tak i zákazníků, obchodních partnerů nebo třeba i pro studenty různých kurzů.

WebEx Training Center běží na osvědčené platformě Cisco WebEx Cloud a je provozován na soukromé a dobře zabezpečené síti se šifrovaným připojením. Díky tomu je zaručena ochrana dat, osobních údajů a celková bezpečnost. Video je přenášeno v HD kvalitě (720p) včetně audia přes VoIP či s podporou telefonu a s možností sofistikovaného rozpoznání přednášejícího. Díky provozu v podobě on-line služby není potřeba pořizovat žádný drahý hardware a software.

Mezi další důležité vlastnosti řešení patří podpora až stovky účastníků, podpora sdílení tabule, aplikací a multimédií v reálném čase, možnost týmového vytváření a upravování dokumentů. Dále podpora LMS pro řízení studia a integrované testy, které mohou být aplikovány před školením, během něj a nebo po něm. A pro zjednodušení administrativních úkonů jsou k dispozici jednoduché způsoby registrace a reportingu, provázané s aplikací Microsoft Outlook. Mezi další výhody systému WebEx Training Center patří možnost zachycovat a zveřejňovat nahrávky školení, případně z nich vytvořit celý digitální archiv. Ten je pak možné využívat pro školení s individuálním tempem.

Řešení WebEx Training Center lze vyzkoušet zdarma ve 30 denní verzi a vyzkoušet si, co umí. Detailní informace najdete na webu společnosti EMEA, od které si případně můžete zakoupit i potřebnou licenci. Jedná se o investici, která se vaší firmě určitě vyplatí, protože vám pomůže vybudovat kvalitní vzdělávací prostředí, jež vaši firmu posune opět o krok dál.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ sedm = patnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz