Vzdělávací video o budování vztahu v rámci firmy i s klienty

redakce | 01.09.2014 | Aktuality | Žádné komentáře

Brněnská agentura MotivP na svém webu nabízí sérii bezplatných vzdělávacích videí s názvem Business Brunch. Ty jsou zaměřeny na různá témata z oblasti byznysu a mohou vám pomoci lépe pochopit situaci, v níž se vaše firma nalézá a posunout vás dále.

Tímto bychom vás rádi upozornili na vzdělávací video MotivP Business Brunch® – Budování vztahu, které natočil František Hroník, jenž je zkušeným lektorem a koučem a je považován za významného odborníka v oblasti řízení lidských zdrojů a psychologie práce. František Hroník je současně také majitelem agentury MotivP, která působí v oblastech jako je firemní a online vzdělávání, dále psychodiagnostika, různé typy koučingu, HR poradenství, pořádání odborných konferencí a nebo také organizování assessment a development center. O čem přesně video MotivP Business Brunch® – Budování vztahu je?

Agentura MotivP k obsahu tohoto vzdělávacího videa uvádí: „Říká se, že vztah je to poslední, s čím se loučíme. Z toho lze vyvodit, že je tou nejdůležitější věcí na světě, i když vlastně není věcí. Také se říká, že vztah prodává. Jindy mluvíme o potřebě vytvářet na pracovišti partnerské vztahy se svými spolupracovníky. Někdy konstatujeme, že nejčastějším důvodem fluktuace pracovníků jsou nedobré vztahy. Proto se tento díl Business Brunch zabývá podstatou vztahů, z nichž zúčastnění mají dobrý pocit a radost. Tedy vztahů, v nichž dokážeme realizovat své potenciály. Věnovat se budeme spíše pracovním vztahům, ale bez odkazu na naše soukromé vztahy se rovněž neobejdeme. V pracovním kontextu se zaměříme nejen na vztahy uvnitř organizace, ale také na vztahy s klienty.“

Jak již bylo uvedeno, vzdělávací video je k dispozici zdarma, stačí se jen registrovat na webu MotivP. V sekci Business Brunch pak najdete i řadu dalších vzdělávacích kurzů, které můžete bezplatně shlédnout a dozvědět se něco nového, co vám pomůže ve vaší kariéře či v řízení vlastní firmy. V případě dalšího zájmu na webu agentury MotivP najdete i další užitečný videoobsah, jak placený, tak i neplacený. Jde například o odborné virtuální kurzy či o komplexní záznamy konferencí.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm + = šestnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz