Záznamy prestižních odborných konferencí zdarma na webu MotivP

Albert Ryba | 28.09.2014 | Aktuality | Žádné komentáře

Informace z odborných konferencí jsou jedním z cenných zdrojů informací pro byznys. Přednášející se zde dělí s návštěvníky nejen o teoretické znalosti, ale i o postřehy z praxe a o vlastní zkušenosti. Zejména pro vedoucí oddělení a top manažery pak mohou být tyto znalosti velmi cenným podnětem pro jejich vlastní rozhodování a po rozvoj celé firmy či organizace, ve které pracují. Nicméně každému výše postavenému zaměstnanci je jasné, že času na návštěvy konferencí je vždy nedostatek a je problémem skloubit svojí běžnou práci s tímto způsobem vzdělávání se.

Brněnská agentura MotivP proto na svém webu vytváří zcela unikátní archiv záznamů odborných konferencí (odkaz zde: archiv konferencí), které jsou navíc dostupné po registraci zcela zdarma. Jedná se mimochodem o nejprestižnější konference konané v celé ČR, které nabízí exkluzivní know how a jsou nahrávány ve vysoké kvalitě. Jednotlivé přednášky jsou rozděleny podle řečníků a popsány, aby bylo možné se v nich lépe orientovat. Zájemci si tak mohou archivem podle potřeby procházet a konference shlédnout v čase, který jim vyhovuje. V současnosti je na webu MotivP k dispozici již více než 1 600 záznamů konferencí a najdete tu také pozvánky na nejvýznamnější akce tohoto typu konané v České republice.

Obzvlášť bychom v této souvislosti chtěli upozornit na konferenci Konkurenční výhoda, která proběhla v klubu SaSaZu v Praze a na níž vystoupili jedni z nejvýznamnějších podnikatelů v ČR. Zmiňme například Andreje Babiše, majitele Agrofertu, Radima Jančuru ze Student Agency, Dalibora Dědka – generálního ředitele Jablotronu či třeba předsedu představenstva společnosti Unicorn, Vladimíra Kováře a další. Ti se v ní pokusili přinést odpověď na otázku, co nejlepšího dělat pro úspěch na trhu a s čím lze v současné náročné době „zabodovat“. Pomohou vám tedy najít vaši konkurenční výhodu z hlediska strategického myšlení i na základě konkrétních úspěchů a zkušeností. Jak již bylo řečeno, i tato exkluzivní konference je na portálu MotivP k dispozici po registraci zcela zdarma.

Kromě záznamů z konferencí najdete na webu agentury MotivP řadu dalších videí vzdělávacího charakteru, jako jsou videa typu Business Brunch, komplexní virtuální kurzy i klasická monotématická vzdělávací videa.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ tři = pět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz