Microsoft představil nové plány Office 365 pro malé a střední firmy

Albert Ryba | 02.10.2014 | Aktuality, Cloud, Software | Žádné komentáře

Microsoft oficiálně představil nové plány služby Office 365 určené pro firmy o velikosti od jednoho do 250 zaměstnanců (SMB).

Nové plány služby Office 365 přináší aplikace a služby, které malým a středním firmám poskytují produktivitu a pomáhají jim rychleji dosáhnout úspěchu. Firmy podle zástupců Microsoftu získají větší flexibilitu, s možností kombinovat plány tak, aby co nejlépe odpovídaly potřebám zaměstnanců těchto firem. Spolu s tím, přinášejí i další doplňkové služby, jako například podnikovou sociální síť Yammer pro efektivnější komunikaci v rámci společnosti.

„Změny v nových plánech reagují především na požadavky našich zákazníků, které jsme od nich slýchávali. Nabízejí jim široké možnosti použití Office aplikací na více zařízeních, ať už jsou v práci či kdekoliv v terénu. To vše za příznivějších cenových podmínek, než kdykoliv předtím,“ říká René Keyzlar, manažer divize Office ve společnosti Microsoft.

Společnosti mohou nově vybírat mezi těmito plány:
Office 365 Business – plná verze aplikací Office ve formě předplatného, která obsahuje aplikace Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Publisher. Spolu s tím každý zaměstnanec získává také 1TB úložného prostoru na úložišti OneDrive pro firmy pro bezpečnou synchronizaci, sdílení a zálohování dokumentů i dalších souborů. To vše napříč jejich zařízeními včetně počítačů PC nebo Mac, tabletů iPad či Windows, a chytrých telefonů všech významných platforem.

Office 365 Business Essentials – nabízí služby Office 365 v podobě online aplikací Office Online. Součástí tohoto plánu jsou e-mailové služby a kalendář s 50 GB prostoru, Exchange na vlastní doméně, komunikační nástroj Lync, podniková sociální síť Yammer a další. Firma si snadno spravuje externí webové stránky na vlastní doméně bez nutnosti platit za hosting.

Office 365 Business Premium – v sobě spojuje možnosti obou předchozích plánů. Jeho uživatelé mají tak k dispozici plnou paletu služeb Office 365, jak instalovaných na zařízeních, tak těch online.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět − = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz