Identifikujte a poznejte návštěvníky svého webu

redakce | 05.12.2014 | Aktuality | Žádné komentáře

Firemní weby mají obvykle za svůj účel informovat o službách či produktech a následně získat nové zákazníky či obchodní partnery. Problémem je často ale skutečnost, že pokud potenciální zákazník na sebe přímo nezanechá kontakt a nebo pokud firmu nezkontaktuje přímo sám, je pro ní stále anonymní a lze z něj jen těžko získat nějaký užitek.

Na tento problém a jeho eliminaci se zaměřila unikátní online služba Seeky, za níž stojí společnost Alsenta s bohatými mnohaletými zkušenostmi v oblastech obchodu a propagace. Služba slouží firmám k tomu, aby umožnila identifikaci zejména těch návštěvníků webu, kteří jsou z jiných firem a mohli by se tak stát potenciálními klienty. Nejde tedy jen o statistiky, ale o profesionální marketingový nástroj pracující s konkrétními údaji (tzv. leadsy), který lze využít jako konkurenční výhodu. Identifikace se neomezuje jen na Českou republiku, ale v současnosti již na celkem 40 zemí z evropského regionu.

Služba Seeky funguje tak, že po implementaci do webových stránek monitoruje návštěvníky a každému z nich lze poslat jazykově přizpůsobenou nabídku prohlíženého produktu či služby. Případně jej lze následně i telefonicky kontaktovat a vytvořit tak ze zájemce reálného zákazníka. Zkušenosti firem, které Seeky využívají, již potvrzují, že se jim tímto způsobem podařilo získat nové klienty a uzavřít obchody, které by jinak byly pravděpodobně nerealizované. Řešení velmi ocení například obchodní zástupci, kterým může nejen šetřit čas, ale přinášet i nové příležitosti k realizaci obchodů.

K dnešnímu dni již Seeky využívá 1757 firem a další rychle přibývají. Pokud vás toto řešení zaujalo, můžete využít pro testování bezplatnou trial verzi. Implementace na web je nenáročná a v případě dotazů také můžete využít technickou podporu, která funguje v režimu 24/7. Cena za využití řešení se odvíjí od počtu identifikací návštěvníků webu.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm − jedna =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz