Kingston představil své nejrychlejší SSD HyperX Predator pro rozhraní PCIe

Albert Ryba | 08.01.2015 | Aktuality, Hardware | Žádné komentáře

Společnost Kingston, respektive její divize HyperX, ohlásila uvedení nového SSD úložiště s názvem HyperX Predator PCIe SSD. Dodávky disku HyperX Predator PCIe SSD, který se stane nejvyšším a nejrychlejším modelem řady SSD HyperX, začnou v únoru.

HyperX Predator PCIe SSD uživatelům vedle velkých kapacit (240 GB, 480 GB) nabídne rychlosti přenosu dat, jež posunou možnosti počítačových sestav do nových dimenzí. Plánována je navíc také velkokapacitní verze s 960 GB úložištěm, která by se měla na trhu objevit koncem prvního nebo začátkem druhého čtvrtletí letošního roku. Rozhraní generace 2.0 x4 je rychlejší než SSD s rozhraním SATA a poskytuje rychlosti až 1400 MB/s pro čtení a 1000 MB/s pro zápis, díky nimž bude mít multitasking ultra rychlou odezvu a celkově se zrychlí celý počítač. Srdcem disku je řadič Marvell 88SS9293. Rozměrový formát M.2 zaručuje podporu platforem nové generace se slotem M.2 PCIe.

Kromě toho je k dispozici i verze disku s adaptérem HHHL (half-height, half-length, čili poloviční výška, poloviční délka) určená pro mnoho stávajících základních desek, které patici M.2 nemají, a umožňující zasunout disk do volného standardního slotu PCI Express. Adaptér HHHL se dodává jednak se standardními úchytkami a jednak s úchytkami pro tenčí profil, aby disk bylo možné použít i v počítačích se štíhlou konstrukcí.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čtyři + = sedm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz