Webinář Jak ušetřit s Office 365

Albert Ryba | 26.01.2015 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Společnost Ness Technologies pořádá 11. února 2015 od 10:00 – 11:00 hodin webinář s názvem Jak změnit způsob práce s online kanceláří (Office 365) a ušetřit náklady za IT? Cloudové řešení Office 365 je moderní způsob poskytování známých aplikací a služeb. Společnost v tomto případě nakupuje ty služby, které opravdu potřebuje, a to v množství odpovídajícím aktuálnímu stavu zaměstnanců. To vše, aniž by přitom bylo nutné starat se o infrastrukturu, servis, aktualizace, zálohování a podobně.

S Office 365 získává firma i řadu dalších výhod, které podpoří týmovou spolupráci a vyšší produktivitu práce. Jde především o možnost sdílení kalendářů, kontaktů či dokumentů mezi více uživateli a pak samozřejmě také možnost plnohodnotné práce mimo kancelář na jakémkoliv zařízení.

V průběhu hodinového webináře, který vede Martin Kunz Business Development Manager ze společnosti Ness Technologiesse mimo jiné dozvíte:

- Co všechno nabízí služby Office 365
- Jak může cloudová služba Office 365 usnadnit váš business
- Jak přinést výrazné úspory a optimalizaci nákladů
- Představení nových plánů
- Případová studie nasazení

Registrační formulář najdete zde.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm − = pět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz