Získejte zdarma vstupenky na veletrh Learntec 2015

Albert Ryba | 20.01.2015 | Aktuality, Ostatní | Žádné komentáře

Stále rostoucí počet vystavovatelů potvrzuje fakt, že e-learning už není jen trend, ale stal se nedílnou součástí integrovaných vzdělávacích konceptů. Již ve dnech 27. – 29. ledna 2015 představí Learntec nejrůznější poskytovatele služeb a produktů pro vzdělávání s IT na výstavišti v Karlsruhe již po dvacáté třetí. Vysoce kvalifikovaní referenti z hospodářství a vědy prodiskutují žhavá témata a návrhy řešení na kongresu Learntec, jehož sloganem je tentokrát „Lidé a inovace“.

Learntec je vedoucím veletrhem pro digitální učení. Je atraktivní stavební platformou a centrálním místem pro setkání průmyslu. Tentokrát bude v Karlsruhe zastoupeno také 16 z 20 největších e-learningových společností – podle MMB e-learning žebříčku. Velikost rezervované výstavní plochy je již nyní větší než na předchozím ročníku.

Počet začínajících společností, které se představí ve speciální sekci „Start-ups“ roste také. Britta Wirtz, generální ředitelka Messe Karlsruhe: „Podpora nové generace průmyslu je v našem nejlepším zájmu. Skutečnost, že 18 společností se zúčastní akce „Start-ups“, je signálem, že stále více lidí je ochotno investovat do on-line vzdělávání a stát se aktivními v tomto odvětví. To je pro nás velmi dobrá zpráva.“

Pokud sháníte ideální výukový software nebo dodavatele vzdělávacích nástrojů na míru, rádi byste navázali nové obchodní kontakty či se chcete informovat o aktuálním vývoji ve vzdělávací branži, pak je pro Vás Learntec tím pravým místem – setkávají se zde totiž nejvýznamnější dodavatelé e-learningových řešení a profesního vzdělávání. Na Vaši návštěvu se těší více než 200 vystavovatelů.

Pokud máte zájem veletrh Learntec navštívit, ve spolupráci s oficiálním zastoupením veletržní společnosti Karlsruhe Messe v ČR jsme pro vás zajistili možnost získat vstupenky zdarma. O vstupenky si napište na adresu simkova@naveletrh.cz – akce platí jen do 23.1.2015 a ve svém e-mailu uveďte celé vaše jméno, název firmy, adresu a telefon.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest − = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz