Document Management Conference 2015

Albert Ryba | 31.03.2015 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Již druhý ročník Document Management Conference se koná 21. dubna 2015 v Konferenčním centru City v Praze 4 za účasti významných firem poskytujících komplexní řešení v této oblasti.

Hlavními tématy letošní konference jsou: budoucnost e-dokumentů v EU, správa a ukládání elektronických dokumentů, důvěryhodná archivace, automatizovaná kancelář, mobilní snímání, zpracování faktur a vytěžování dokumentů.

Konferenci zahájí Karl Heinz Mosbach (CEO, ELO Digital Office GmbH), který seznámí účastníky s aktuálními trendy při práci s elektronickými dokumenty. Dále zazní v první části konference přednáška na téma možností propojení informačního systému SAP a DMS ELO včetně ukázky správy obchodní a projektové agendy. Kancelář bez papíru anebo automatizovaná kancelář? Na tuto otázku budou hledat odpověď zástupci společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.

Případovou studií archivace dokumentů v prostředí pojišťovny provede návštěvníky Jan Tejchman ze společnosti Sefira a mobilní snímání dokumentů představí i předvede Tomáš Dolejš ze společnosti Infomatic, zástupce společnosti Kofax pro ČR.

Změny v postavení e-dokumentů v rámci EU a ČR v letech 2015/2016 – to bude téma pro letošní vystoupení Ing. Robert Piffla, spoluautora novely zákona o účetnictví, „technické“ vyhlášky k zákonu o účetnictví, člena pracovní skupiny elektronizace účetnictví při MF, poradce náměstka ministra vnitra, člen Mnohostranného národního fóra pro elektronickou fakturaci. Ten mj. představí posluchačům  eIDAS – Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 910/2014 ze dne 23. července 2014 o elektronické identifikaci a službách vytvářejících důvěru pro elektronické transakce na vnitřním trhu. Dalšími partnery konference jsou společnosti Exon, ISIT a Pregis.

Document Management Conference se koná 21. dubna 2015 v Kongresovém centru City v Praze 4, Na Strži 65/1702. Podrobný program, spolu s registračním formulářem a profily partnerů konference, naleznete na www.dmcon.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− dva = pět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz