Chcete mít absolutní přehled o svém obchodu? Vyzkoušejte cloud CRM!

PR článek | 21.05.2015 | Cloud | Žádné komentáře

Líbilo by se vám mít kdykoliv aktuální informace o veškeré komunikaci se zákazníky? Mnohem lépe poznat jejich potřeby? Obchodovat podstatně efektivněji a také zábavněji? To vše a ještě mnohem více vám poskytne cloud CRM, který si nyní představíme.

Začneme stručným vysvětlením nezbytných pojmů:

Cloud computing zahrnuje služby a programy uložené na internetu, ke kterým mají uživatelé přístup prakticky odkudkoliv. Pro představu, všichni denně používáme veřejný cloud, kam náleží např. služby Seznam.cz, Gmail nebo Skype.

CRM představuje celofiremní strategii řízení vztahů se zákazníky, z technologického hlediska pak systémy správy obchodní agendy. CRM umožňuje poznání i předvídání zákaznických potřeb a výrazně podporuje oboustrannou komunikaci.

Cloud CRM systém znamená konec nákupu drahého hardware a software, protože veškeré informace pro uživatele jsou na síti. První ryze český cloud CRM systém provozuje firma Raynet, která už za něho získala řadu prestižních ocenění.

Raynet CRM je elegantní software pro podporu a řízení obchodu, který funguje jako online služba a platí se měsíčním pronájmem. S tímto nejlépe ovladatelným CRM na trhu značně zjednodušíte správu své obchodní agendy.

Hlavní výhody organizace obchodu přes cloud

Ke svému CRM a obchodním datům, kontaktům i plánovacímu kalendáři se dostanete nonstop a z libovolného zařízení. Stačí vám internet a počítač nebo chytrý telefon. Vaše data se bezpečně ukládají v datovém centru, kde k nim máte online přístup odkudkoliv na světě.

Raynet cloud CRM se už navždy zbavíte chaosu. Systém koncentruje data v potřebných souvislostech i vazbách a analýzu nebo report z aktuálních obchodních dat pořídíte jediným kliknutím.

Se svými kolegy komunikujete online přímo v CRM nad konkrétní cenovou nabídkou, uloženým dokumentem nebo novou poptávkou. Součinnost obchodního týmu je tak podpořena a vaše podnikání se úspěšně rozvíjí.

V cloudu CRM máte zkrátka veškeré údaje i historii komunikace se zákazníky dostupné v pravou chvíli, na správném místě a k tomu velmi přehledně.

Vyzkoušejte cloud CRM zdarma ještě dnes

Raynet CRM systém usnadňuje a zkvalitňuje práci všem, kteří se podílí na obchodování a prodeji. Jeho chod zabezpečuje mocná IT infrastruktura Amazon Web Service, prostředky srovnatelnými s internetovým bankovnictvím. Data klientů jsou pojištěna až do výše 5 milionů Kč.

Chcete si také uvolnit ruce od nudného datlování v informačním systému a mít je k dispozici pro to nejdůležitější – prodej?

Zkuste tedy Raynet CRM i ve vaší firmě, bez instalace, s plnou funkcionalitou a po dobu 30 dní bezplatně pro libovolný počet testujících. Následné zpoplatnění služby činí 500 Kč za uživatele měsíčně. V ceně jsou i aktualizace a zákaznická podpora ve všední dny od 9 do 16 hodin.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět − tři =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz