Porovnat půjčky se vždy vyplácí

PR článek | 21.05.2015 | Aktuality | Žádné komentáře

Při nákupech na internetu si již značné množství kupujících zvyklo na používání srovnávačů cen, které jim přehledně ukáží, ve kterých obchodech seženou zboží nejlevněji. Ač jde často jen o rozdíl ve výši pár korun, jsou tyto služby velmi populární. Paradoxně stále ještě poměrně neznámé jsou u nás obdobné služby sloužící pro porovnávání půjček, které ale mají potenciál ušetřit zájemcům o půjčku mnoho tisíc korun. A někdy i mnoho problémů a starostí, protože na webu je mnoho všelijakých půjčkových webů, z nichž ale ne všechny jsou stejně seriózní.

Jak (ne)postupovat při výběru online půjčky?

Zájemci o půjčku obvykle postupují tak, že buď vygooglí jednoho poskytovatele, na kterého narazí a nebo v lepším případě navštíví web svojí banky, kde si vypočítají podmínky na interaktivní kalkulačce a jsou „ujištěni“, že zde si půjčí opravdu nejvýhodněji. A tím to pro mnoho z nich končí. Ti pokročilejší si většinou najdou ještě další dvě či tři kalkulačky, na nichž si porovnají výsledky a pak se rozhodnou. I to má ale poměrně daleko ke komplexní rešerši nabídek, jaké nabízí specializované porovávače půjček.

Ve srovnávačích najdete online půjčky většiny bankovních i nebankovních institucí, které na našem trhu působí a také je přes ně možné půjčku rovnou uzavřít. Srovnávače zřazují do výsledků obvykle jen seriózní poskytovatele půjček, upozorňují zájemce na možná rizika a nabízejí třeba i možnosti konsolidace, tedy sloučení více půjček do jedné.

Pro rychlý přehled existují obvykle různé druhy navigace, aby se návštěvník půjčkového srovnávače dostal co nejrychleji k tomu, co potřebuje. Jde tedy obvykle vybírat podle výše půjčky, podle účelu, zda jde o bankovní či nebankovní půjčku a nebo také zda má jít o půjčku bez nahlížení do registru nebo bez ručitele. Příkladem může být třeba web Porovnejpůjčku, který nabízí i bezplatnou poradnu a umožní tak zájemcům vybrat skutečně takovou půjčku, která je pro jejich účely ideální.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ jedna = sedm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz