Proč se vyplatí ESET Family Security Pack

Albert Ryba | 19.06.2015 | Aktuality | Žádné komentáře

Bezpečnostní řešení ESET Family Security Pack určené pro domácí použití je zvýhodněný balíček, jehož cílem je poskytnout komplexní ochranu pro počítače s operačními systémy Windows, Linux nebo Mac OS (nyní OS X).

V rámci Family Security Packu získá uživatel celkem tři licence pro domácí počítače a navíc ještě další tři licence pro smartphony s OS Windows Mobile (neplést s Windows Phone), Symbian a pro Android. V posledním jmenovaném případě může být licence využita samozřejmě i pro tablet s tímto operačním systémem od Googlu.

Řešení tak reaguje na situaci, kdy je v jedné domácnosti stále častěji více různých počítačů i chytrých telefonů, jež také potřebují kvalitní zabezpečení.

Co ESET Family Security Pack obsahuje?
Bezpečnostní balíček pro osobní počítače zahrnuje antivirus, antispyware, antispam, personální firewall, antiphishingovou ochranu. Dále nástroje jako jsou rodičovská kontrola, kontrola výměnných médií, ochrana sociálních sítí, exploit blocker, ochranu proti botnetům či štít proti zranitelnosti. Vyznačuje se nízkými nároky na systém, možností pokročilé kontroly operační paměti a za zmínku stojí třeba i herní režim či technická kontrola zdarma. Jde tedy opravdu o komplexní zabezpečení.

Stejně je tomu tak i u mobilní verze, která zahrnuje kromě klasických bezpečnostních nástrojů jako antivir a antiphishing třeba i možnost vzdáleného zamknutí a smazání. Dále pak třeba blokování hovorů s SMS, monitoring zařízení, kontrolu SIM karty, bezpečnostní audit, GPS lokalizaci přístroje či funkci zvukové sirény. I v tomto případě je k dispozici bezplatná technická podpora.

Celkem jde tedy o opravdu komplexní balíček šesti licencí, kterými se dá úspěšně ochránit celá domácnost při relativně nízké investici. Řešení značky ESET patří na našem trhu mezi dlouhodobě populární a jsou vysoce spolehlivá, takže můžete počítat s opravdu kvalitní ochranou. Vyzkoušet si lze zdarma i testovací 30denní verzi.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm + = třináct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz