Vyzkoušejte přepravu zásilek se službou Zaslat.cz

Albert Ryba | 29.06.2015 | Aktuality | Žádné komentáře

Potřebujete poslat jakoukoliv zásilku? Vyzkoušejte novou službu Zaslat.cz, která vám pomůže vybrat toho nejvhodnějšího přepravce pro vaše účely. K dispozici je jak vnitrostátní přeprava zásilek, tak i přeprava zásilek do zahraničí a vy si můžete jednoduše porovnat ceny a služby, které jsou k dispozici. Můžete tak výrazně ušetřit a vše děláte z pohodlí domova a nebo vaší kanceláře.

Vše funguje tak, že na úvodní stránce vyberete, odkud chcete posílat zásilku, kam má být doručena a základní informace o balíku, jako jsou hmotnost a rozměry. Lze zvolit i možnost zaslání na dobírku či připojištění na vyšší částku. Za zmínku stojí i to, že pro základní výběr není nutno se nijak registrovat či přihlašovat. Po odeslání dotazu vám služba Zaslat najde nejvhodnější přepravní služby pro vaše účely. Typicky jde o přepravu s nejnižší cenou a dále pak s nejrychlejším doručením a také nabídky, které vám služba sama doporučuje. U každé z nabídek jsou vidět její detailní parametry. Na vás je už jen samotný výběr a po dokončení objednávky stačí počkat, až u vás zazvoní vybraný kurýr a zásilku převezme. Balíky po České republice lze v rámci služby Zaslat posílat již od 99 Kč a zajímavé jsou i ceny balíků v mezinárodní přepravě.ˇ

Služba je tedy jakýmsi agregátorem přepravců. Spolupracuje s renomovanými dopravci a je otevřena pro spolupráci i dalším hráčům v oblasti přepravy na trhu. Po odeslání máte možnost sledovat na internetu pohyb zásilky, jejíž kód obdržíte v e-mailu spolu s potvrzením objednávky. Můžete tak snadno ověřit, kde se vaše zásilka zrovna nachází a zda již byla doručena či nikoliv. Vše je snadno dostupné přes internet, není potřeba nikam volat, o nic se starat a podobně.

Služba Zaslat je vhodná prakticky pro kohokoliv – ať máte například e-shop či prodejnu, inzertní portál a nebo jste soukromá osoba. Po registraci navíc získáte další výhody, jako možnost výběru konkrétního přepravce, adresář s kontakty, komplexní přehledy a statistiky atd. Pro zájemce je k dispozici i souhrnná měsíční fakturace při uzavření zasilatelské smlouvy a provozovatel slibuje registrovaným uživatelům i různé slevové akce.

Výběr možností doručení zásilky na portálu Zaslat.cz.

Výběr možností doručení zásilky na portálu Zaslat.cz.

 

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ čtyři = dvanáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz