Jak si vybrat dopravce pro vaši zásilku či balík?

Albert Ryba | 13.07.2015 | Aktuality | Žádné komentáře

Znáte službu Zaslat.cz? Pokud ne, je nejvyšší čas se s ní seznámit! Ať jste už firma, neziskovka či jednotlivec, Zaslat.cz vám může ušetřit čas i peníze. Jedná se o agregátor přepravců, na kterém si můžete jednoduše porovnat nabídky pro doručení vaší zásilky a vybrat si tu, která vám nejvíce vyhovuje. Vše je pěkně na jednom místě, přehledně seřazené vedle sebe a službu můžete využít jak pro vnitrostátní přepravu zásilek, tak i pro přepravu zásilek do zahraničí.

Služba Zaslat.cz je vůči všem férová a nabízí nejlepší ceny, jaké je možné získat. Pokud totiž využíváte jen jednoho dopravce, nevíte nikdy, jaké ceny komu poskytuje a zda vám nabízí opravdu výhodné služby. Pro skutečně atraktivní ceny přepravy na Zaslat.cz nemusíte být velká firma, která posílá obrovské objemy balíků a navíc získáte i kvalitní zákaznickou podporu s individuálním přístupem. Navíc ani není nutné se přihlašovat či registrovat, ač tímto krokem získáte přístup k některým dalším funkcím (např. možnost výběru konkrétního přepravce, přehledy a statistiky či adresář s uloženými kontakty).

Snadný výběr pro každého

A jak to vše funguje? Díky Zaslat.cz máte skutečně na výběr a jednoduše si jen vyberete, kam chcete zásilku poslat a jaké jsou její základní parametry. Můžete vybrat i poslání na dobírku či výši pojištění. Následně dojde k porovnání nabídek a vy si už jen vyberete tu, která vám vyhovuje. V přehledu nabídek jsou vidět i dodatečné parametry, např. rychlost doručení a dobu v rámci níž je doručení realizováno, hodnocení uživatelů, zda služba funguje jen v pracovní dny nebo i mimo ně a také třeba zda je podporován tisk štítku. Zásilku pak lze i snadno sledovat na internetu. Po vytvoření objednávky už jen počkáte, až si od vás kurýr či dopravce zásilku převezme a nemusíte jí ani nikam vozit.

Pokud jde o ceny, zásilku po Česku pošlete již od 99 Kč, na sousední Slovensko od 189 Kč a třeba do Německa je to za 239 Kč. Provozovatel (jímž je společnost CELKOM Praha, známá z oblasti telekomunikací) přitom slibuje úsporu nákladů oproti běžným cenám až 75 % a to není rozhodně málo.

Nápad, který má budoucnost

Zaslat.cz je tedy ukázkou skutečně zajímavé služby, která velmi snadno poradí, jak si pro vaši zásilku či balík vybrat toho opravdu nejlepšího dopravce. A zatím na českém trhu ani nemá žádnou odpovídající konkurenci. Lze ji tak považovat za nový typ srovnávače služeb, po oblíbených srovnávačích cen zboží v e-shopech, srovnávačích půjček či cen za energii jde o další webové řešení, které má šanci zaujmout a stát se mezi uživateli velmi populární.

Obrázek - možnosti zaslání pětikilového balíku z Prahy do Horšovského Týna přes Zaslat.cz.

Obrázek – možnosti zaslání pětikilového balíku z Prahy do Horšovského Týna přes Zaslat.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm − šest =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz