Pronájem tiskáren a kopírek dává firmám smysl

Albert Ryba | 13.07.2015 | Aktuality | Žádné komentáře

Firmy stále raději outsourcují tiskové a kopírovací řešení. Důvod je jasný – starat se o vlastní tiskárny svými silami znamená většinou zbytečné komplikace, nižší provozní efektivitu a plýtvání silami na zajištění provozu společnosti místo soustředění se na klíčový byznys. Naopak pronájem tiskáren a pronájem kopírek eliminuje starosti s údržbou a správou tiskových zařízení a často s sebou přináší i výrazné finanční úspory. Protože specializovaný poskytovatel pronájmu tiskových řešení dokáže dosáhnout tak nízkých nákladů, jakých by firma sama o sobě jen těžko docílila.

V této souvislosti bychom rádi představili služby pražské firmy Tomados, která se zaměřuje nejen na prodej, pronájem a servis tiskáren a kopírek firemním zákazníkům, ale i na další služby. Jde například o prodej tonerů a dalšího spotřebního materiálu, zapůjčení náhradního zařízení či tisk černobílých i barevných dokumentů. A to 365 dní v roce.

V nabídce firmy jsou dále i skartovače a multifunkční zařízení, které se od samostatných tiskáren liší přítomností integrovaného skeneru. Výhodou služeb společnosti Tomados je i to, že nespolupracuje jen s jedním výrobcem tiskových řešení, ale má v nabídce zařízení od většina hlavních značek. Zmiňme například Canon, HP, Xerox či Konica a Minolta, pronajímány jsou i tisková řešení značek Samsung, Ricoh a HSM. Zákazník má tedy poměrně široký výběr. Doplňkovým sortimentem je pak nabídka projektorů.

Při outsourcingu tisku (tedy při pronájmu tiskových zařízení) slibuje Tomados klientům snížení ceny tisku až o polovinu ve srovnání s běžně používanými kancelářskými tiskárnami. Navíc lze docílit i velmi nízkých cen pronájmu od 1 Kč za měsíc (v závislosti na objemu tisku). Pronájem obsahuje samozřejmě kompletní služby, včetně dovozu zařízení na místo určení a instalaci. Pronájem může být uzavřený na dobu určitou či neurčitou s možností smlouvu kdykoliv vypovědět.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


tři + = jedenáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz