Zvažujete MBA studium? Máme pro vás tip

PR článek | 09.07.2015 | Aktuality | 1 komentář

Studium MBA (Master of Business Administration) je v Česku stále populárnější. A to zejména mezi zaměstnanci na manažerských pozicích a podnikateli. Jedná se o profesní vzdělání, které se orientuje zejména na praxi a prohlubování znalostí a poznatků v manažerské oblasti. I proto bývá pro praktické účely přínosnější, než klasické akademické vysokoškolské studium.

A kde začít studovat? Skvělou volbou pro studium MBA programů je European School of Business Management (ESBM), která nabízí hned několik unikátních prvků. Studium kombinuje on-line podobu s interaktivními workshopy, trvá jeden rok a je v češtině. Celkem se skládá ze tří bloků, první je základní, druhý úzce specializovaný a třetí pak obsahuje 2 volitelné moduly. Celé studium je zakončeno obhajobou závěrečné práce a následným získáním titulu MBA.

Studium MBA na European School of Business Management je velmi flexibilní. Studovat můžete začít kdykoliv a v kombinaci s e-learningovým systémem si volit termíny prezenční výuky podle toho, co Vám vyhovuje. Další výhodou je i možnost sestavit si vlastní studijní program a zvolit specializaci dle své oblasti zájmu a preferencí. Studium navíc využívá tzv. Oxfordský vzdělávací model, který se orientuje na rozvoj studentových schopností a znalostí v souvislosti s reálnými praktickými příklady a je opakem tradičního a nepříliš oblíbeného „memorování“. Za zmínku určitě stojí i kvalitní lektorský tým, v němž jsou osobnosti působící na předních manažerských pozicích a také příznivá cena studia.

Uvedená kombinace tedy ve výsledku přináší opravdu zajímavou nabídku studia, které zlepší Vaši pracovní kvalifikaci a zvýší Vaši prestiž na trhu práce. Pokud tedy zvažujete, kde studovat a získat titul MBA, může pro Vás být ESBM dobrou volbou. Detailní informace najdete na webových stránkách http://www.esbm.cz.

1 komentář u článku “Zvažujete MBA studium? Máme pro vás tip”

  1. LubosHa napsal:

    Chtělo by to obsáhlejší popis toho, co MBA je (viz třeba odkaz), ale jinak nemůžu než nesouhlasit.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čtyři − tři =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz