Pronájem tiskáren od společnosti TOMADOS

redakce | 13.11.2015 | Hardware, Podniková infrastruktura | Žádné komentáře

Pronájem tiskáren se stává velmi oblíbenou a hojně využívanou službou nejen ve velkých podnicích, ale také ve středních i menších firmách. Proč tomu tak je? Není žádným tajemstvím, že tiskárny i další kancelářská technika velmi rychle ztrácí na své hodnotě. S postupným opotřebením tiskárny, firmy také finančně ale i časově zatěžují investice do stále častějších servisních kontrol a náhradních dílů.  Proto je v dnešní době výrazně výhodnější investovat do pronájmu tiskáren, kde se náklady mohou snížit až o 50 % oproti koupi zařízení.

Nabízíme výkonné multifunkční tiskárny

Nabízíme výkonné multifunkční tiskárny, které v sobě integrují funkce tisku, kopírování i skenování. V rámci jediného zařízení tak máte vše potřebné pro spolehlivý a stabilní chod každé moderní kanceláře. V naší nabídce najdete spolehlivé multifunkční tiskárny značek Konica Minolta, HP, Canon a další.

Pronájem tiskáren nabízíme na dobu neurčitou, za stejných finančních podmínek jako na dobu určitou. Nemusíte se tedy obávat doplácení finančních závazků při předčasné výpovědi smlouvy.

kontakt_39

zdroj fotografie:Tomados

Nadstandardní služby jsou u nás samozřejmostí

Poradíme vám s výběrem tiskárny. Nový multifunkční stroj Vám přivezeme a nainstalujeme. Nadstandardní služby, jako například síťové skenování do mailů nebo do PC, přidělení ID kódů pro kontrolu tisku a další, jsou u nás samozřejmostí. V ceně je také zahrnut pravidelný servis a provoz tiskárny.

Nabízíme profesionální a současně efektivní řešení pro všechny, kteří potřebují výkonnou a spolehlivou multifunkční tiskárnu. Díky našim službám máte jistotu odborného a komplexního přístupu, a to již od roku 1992.

Další poskytované služby

Součástí našich služeb je kromě pronájmu tiskáren i odborný servis kancelářské techniky a levně si u nás můžete nechat i vytisknout, zkopírovat či naskenovat různé materiály v malých i velkých formátech.

Kompletní servis kancelářské techniky

Poskytujeme odborný servis tiskáren, kopírek a další kancelářské techniky. Servis zajišťujeme nejen v Praze, ale po domluvě i kdekoliv v ČR. Servisem kancelářské techniky se zabýváme více než 20 let. Za tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností. Nabízíme služby na té nejvyšší úrovni, ale současně za dostupné ceny.

Tisk, kopírování a skenování

Potřebujete kvalitní a levné kopírování, tisk nebo skenování Vašich materiálů? Naše provozovna na adrese Vítkova 17 – Praha 8 je vybavena moderními a vysoce kvalitními multifunkčními tiskárnami, kopírkami a skenery. Nabízíme barevný i černobílý tisk, kopírování a skenování Vašich dokumentů. Vše ve formátech A5 až A3. Nabízíme také možnost tisku na Váš vlastní papír. Zpracované dokumenty si můžete vyzvednout v naší pobočce v Praze 8 nebo Vám je můžeme zaslat poštou.

kontakt_41

zdroj fotografie:Tomados

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − = sedm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz