UPC Business slibuje firmám nejlevnější volání z pevné linky

Albert Ryba | 03.03.2016 | Aktuality, Internet a služby | Žádné komentáře

UPC Business odstartovalo od března novou kampaň „Neplatíme víc“. Živnostníkům a firmám podle svých slov nabídne nejlevnější volání z pevné linky na českém trhu. Volání na pevné i mobilní linky v ČR a EU, resp. ve světě poskytne za 179 Kč, resp. za 199 Kč. Služba využívá volání prostřednictvím technologie VoIP a zákazník si ji může pořídit i v případě, že už využívá internet od jiného poskytovatele.

Nové tarify pro pevné linky v nabídce UPC Business
1. UPC Business EU – nabídne volání na pevné i mobilní linky v ČR a do všech zemí EU
2. UPC Business Svět – nabídne volání na pevné i mobilní linky v ČR, EU a 30 zemí světa (včetně např. USA, Číny, Ruska, Ukrajiny, Turecka nebo Vietnamu)

S oběma tarify mohou zákazníci volat do všech sítí v ČR včetně mobilních po dobu 10 000 minut. UPC Business EU s voláním do zemí EU bude stát 179 Kč, UPC Business Svět navíc s voláním do 30 zemí mimo EU bude stát 199 Kč bez DPH. Cena je platná při úvazku na 24 měsíců.

Kampaň pracuje se třemi vzorovými zákazníky. Tomáš je zakladatel úspěšného start-upu. Petr je majitelem e-shopu s hračkami a Jana je ředitelkou mezinárodní školy. V další fázi kampaně se počítá s využitím skutečných zákazníků.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− dva = tři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz