SUSE a HPE řeší masivní růst objemu ukládaných dat

Albert Ryba | 12.06.2016 | Aktuality, Hardware | Žádné komentáře

Společnosti SUSE a HPE oznámily, že zahájily dodávky škálovatelného řešení pro objektové ukládání dat Scalable Object Storage Solution ve spojení s řešením SUSE Enterprise Storage, což umožňuje zákazníkům, kteří přešli na open source technologii, účinně řídit problémy související s ukládáním dat v masivním měřítku. Toto řešení podporují servery HPE Apollo optimalizované pro ukládání dat i servery HPE ProLiant určené pro obecné nasazení. Řešení umožňuje zákazníkům transformovat infrastrukturu pro ukládání dat v jejich firmách a nabízí jim vysoce škálovatelné a odolné řešení ukládání dat, které má plnou podporu, je cenově výhodné a schopné se přizpůsobit měnícím se nárokům na obchodní činnosti a zacházení s daty.

V související zprávě společnost SUSE dnes současně oznámila, že nabízí řešení SUSE Enterprise Storage 3 – první komerčně podporované řešení s inteligentní softwarovou správou ukládání dat na základě open source projektu Ceph.

Škálovatelné objektové ukládání dat HPE Scalable Object Storage Solution ve spojení s řešením SUSE Enterprise Storage poskytuje softwarově definované řešení ukládání dat na podnikové úrovni, které má plnou podporu, je ověřené, umožňuje škálování a je cenově výhodné. Snižuje celkové náklady na vlastnictví zákazníkům, kteří budují cloudové a archivní systémy v řádu petabytů, a lze jej nasadit na různých serverech HPE – od rackových pro obecné použití až po servery optimalizované pro ukládání dat.

Řešení společností HPE a SUSE pro ukládání dat je k dispozici na třech hardwarových platformách, aby bylo možné vyjít vstříc široké škále nároků zákazníků: od rodiny serverů s vysokou hustotou HPE Apollo 4000, které jsou navrženy pro zvládání nejvyšších nároků na výkon a efektivnost ukládání dat, moderní infrastruktury se širokým portfoliem výpočetních možností HPE ProLiant DL380, a nové řady serverů HPE Cloudline CL5200, jež jsou určeny pro poskytovatele služeb, kteří budují a provozují datová centra pro zpracování masivních objemů dat na základě standardů Open Compute Platform. Navíce je toto řešení integrováno a certifikováno pro spolupráci se softwarem pro zálohování a obnovu dat HPE Data Protector, který poskytuje komplexní ochranu dat, jejich analýzu v reálném čase a optimalizaci včetně průvodce jednotlivými kroky.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm − = čtyři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz