Nenechte si ujít MBA studium se slevou

Albert Ryba | 22.10.2016 | Aktuality | Žádné komentáře

Studium MBA (Master of Business Administration) je v poslední době stále populárnější.  Je zaměřeno hlavně na praxi, případně na propojení teorie a praxe, čímž se odlišuje od klasického vysokoškolského studia, jež bývá obvykle silně vědecky orientované a akademické. I proto bývá MBA studium označováno někdy také jako tzv. profesní či manažerské a jeho hlavním cílem je zvýšení kvalifikace v určitém profesním oboru. Zejména na vyšších manažerských pozicích je u firem MBA titul vysoce ceněn a již mnohokrát bylo potvrzeno, že lidé s MBA mají výrazně vyšší platy než bez tohoto titulu. Jde tedy o vhodně vynaloženou investici. Peněžní prostředky, čas a námaha se absolventům vrátí nejen v podobě finanční, ale také v osobním obohacení – absolventi získávají nové kontakty na odborníky z řad lektorů a dalších studentů, ale hlavně rozšiřují své stávajících znalosti a dovednosti.

Velmi důležitá je ovšem kvalita vzdělávací instituce, jež MBA nabízí, a její renomé. Jednou z nejznámějších na našem trhu je bezesporu Cambridge Business School, která nabízí široké spektrum studijních programů, má velké množství spokojených absolventů a také výuku zajištěnou kvalitními odbornými lektory s dlouhodobou praxí.

Na Cambridge Business School nyní s jedinečnou slevou!

Cambridge Business School nabízí kvalitní vzdělání v prestižních oborech a k dispozici jsou jak klasické programy MBA, tak i BBA (Bachelor of Business Administration), nebo Executive LLM (což je tradiční a uznávaný model studia, jež je zaměřeno na prohloubení znalostí z oblasti soukromého práva se specializací na právo obchodní).

Na Cambridge Business School jsou nabízeny následující studijní programy MBA: Management a leadership, Management ve zdravotnictví, Sales management, Finanční management a účetnictví, Management ve veřejné správě, Marketing a Public Relations, Mezinárodní vztahy a evropská studia, Personální management, Private Law, Management obchodu, Strategický management a novinka poslední doby: Management Soft Skills. Více o těchto programech najdete na webu školy.

Studium na Cambridge Business School je primárně v češtině (nicméně u slovenských uchazečů jsou akceptovány i průběžné a závěrečné práce v slovenštině), má délku 1 roku, je rozděleno do dvou semestrů a výuka probíhá vždy v sobotu čtyřikrát do roka. To tedy dává studentům značnou časovou flexibilitu a nabízí výhody kombinace distančního vzdělávání (e-learning), průběžných konzultací a klasických vyučovacích hodin. Do konce října 2016 lze navíc získat speciální slevu 25 000 Kč, což už rozhodně stojí za zvážení.

Více informací najdete na webu Cambridge Business School.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


tři − = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz