Tonera – osvědčený hráč v oblasti cartridgí do tiskáren

redakce | 14.11.2016 | Aktuality | Žádné komentáře

Společnost Tonera působí na trhu již více než 20 let a za tu dobu si vybudovala silnou pozici v oblasti cartridgí a tonerů do tiskáren. Má dvě kamenné pobočky v Praze (jednu v Žitné ulici 19 a druhou v Moskevské 22) a provozuje samozřejmě i e-shop, který má v hodnocení zákazníků Heuréky k dnešnímu dni stoprocentní skóre spokojenosti. A tím se rozhodně nemůže pochlubit každý. Výhodou pro pražské zákazníky je i to, že v užším centru Prahu je doprava zakoupeného zboží zdarma a ten samý den, kdy je uskutečněna objednávka. Při objednávce nad 2000 Kč je pak doprava zdarma ve všech případech.

Na e-shopu společnosti Tonera najdeme jak originální, tak i tzv. alternativní či též kompatibilní tonery od nezávislých výrobců. Ty se oproti originálům vyznačují výrazně nižší cenou, kvalita může být ale u kvalitních alternativních výrobců zcela srovnatelná s originály. Co se týká úspory, v ročních nákladech může jít při intenzivním využívání tiskárny i o desetitisíce korun. To samé platí i o inkoustových náplních. Nabídka dále zahrnuje tzv. renovované tonery a cartridge, které jsou odborně doplněné přímo zaměstnanci firmy (více viz níže) a pro nadšence, kteří si chtějí zkusit doplnění sami, nabízí Tonera i samostatné doplňovací sady a také inkousty pro dolévání. Dále v sortimentu najdeme psací pásky, pásky do tiskáren štítků, válečky pro etiketovací kleště a folie do faxu. Sortiment pak doplňují tisková média, datová média, skartovačky a také baterie.

Firma se věnuje i výkupu prázdných kazet, které plní. Kazeta je po vykoupení rozebrána, části určené pro jednorázové použití se vymění, zbytek očistí. Dále je kazeta zbavena zbytků původního toneru a po složení je opětovně naplněna a otestována jak z hlediska kvality, tak i z hlediska těsnosti. Tonera sama uvádí, že takto recyklované tonery mají vlastnosti, které přesně odpovídají originálům. V případě renovovaných tonerů také nehrozí ztráta záruky na tiskárnu, jako je tomu u kompatibilních kazet a tento proces mimo jiné i šetří životní prostředí, protože eliminuje vznik odpadu.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět − = čtyři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz