Redakce a kontakty

Martin Noska
publisher a šéfredaktor
martin_noska(zavináč)ictmanazer.cz

Jiří Novák
webmaster, technická podpora
support(zavináč)ictmanazer.cz

Albert Ryba
externí redaktor
albert_ryba(zavináč)centrum.cz

Veškeré dotazy a podněty, tiskové zprávy určené ke zveřejnění, pozvánky na tiskové a odborné konference a další materiály určené pro web ICT manažer posílejte na e-mail šéfredaktora.

Pokud máte zájem o zveřejnění vašeho článku na blogu ICT manažer, vyjadřujete jeho zasláním redakci souhlas s následujícími podmínkami publikování:

Redakce si vyhrazuje právo dodaný materiál v případě jakýchkoliv pochybností o jeho formě či obsahu nezveřejnit a texty jsou přijímány za předpokladu, že se na ně neváží licenční práva třetích stran, nemají reklamní charakter a že obsah nenapadá, ať již úmyslně či neúmyslně, jakoukoliv fyzickou či právnickou osobu.

Autor dává redakci svolení jeho text editovat či jinak upravovat a zaručuje, že dodaný materiál neobsahuje diskriminační, rasistické, pornografické a jiné prvky porušující platnou legislativu ČR. Názory externích autorů se nemusí shodovat s názory a stanovisky redakce. Za případné chyby a nepřesnosti, stejně tak jako za veškeré případné právní důsledky, nese odpovědnost výhradně autor dodaného materiálu.

Materiály zveřejněné na tomto blogu lze šířit výhradně jen s výslovným souhlasem jejich autorů.

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz